SAYAC

 

 

 

vakif66

     Msn veya email-lerinizi Gösterilmesini arzu ediyorsaniz(isminiz soyisminiz&Kaldiginiz yer bilgileri)ile email yazarak siteye            yüklenir,bunlar yazilmadigi anda malesef emailiniz siteye                               yuklenmiyecektir !!!!!!!

isim:
E-Mail-Adresiniz:
text:

 

     iSiM

E-mail   &  Msn

KALDIGI  YER

TELEFON/web

Orhan Kocak

orhankocak66@hotmail.com

Hollanda

 

Ali Sittetli

alisittetli@hotmail.com

ANKARA

 

Yilmaz Günes

yilmaz-254@hotmail.com

Türkiye

 

Güven Kahraman

yozgatliprens@hotmail.com

Antalya

 

imdat Yigit

gamaci66@hotmail.com

Gülpinar

 

Vural Yüceer

vuralyuceer@kpnplanet.nl

Hollanda

 

Enes Kahraman

Enes_66_@hotmail.de

Almanya

 

Bünyamin Cesur

cicekci66@hotmail.de

Almanya

 

Ruhi Kahraman

ruhi66@hotmail.de

Almanya

 

Ercan Uca

ercanuca66@hotmail.fr

Fransa

 

Mustafa Uca

usta_67@hotmail.fr

Fransa

 

Bayram Akil

bayram_akil@hotmail.com

Ankara

 

Rayip yüceer

gevencik66@hotmail.com

Almanya

 

Ömer Akbas

omerakbas66@mynet.com

bildirilmemis

 

Mustafa Coskun

coskun_musafa66@hotmail.com

Kayseri

 

Secaattin Akbas

seco1983@web.de

Almanya

 

Fuat Cesur

fcesur@web.de

Almanya

 

Tahsin Kahraman

tahsink66@hotmail.de

Almanya

 

Veli Citak

veli_3866@hotmail.com

bildirilmemis

 

Bektas Kahraman

bektas66@hotmail.fr

Fransa

 

Hakan Sittetli

hakan_sittetli@hotmail.com

Ankara

 

Mehmet Yüksel

hocam06@hotmail.com

Almanya

 

Mustafa Kahraman

mustafak1975@hotmail.com

Almanya

 

Selcuk Avci

selcuk-avci@hotmail.com

Türkiye

 

Mustafa Uca

mustikobln@hotmail.com

Almanya

 

Ziya Cesur

ziyacesur@hotmail.com

Mugla

 

Rafet Akbas

r-akbas@hotmail.de

Almanya

 

Süleyman Cesur

hakancesur66@hotmail.de

Almanya

 

Alpaslan Duran

alpaslan_66@hotmail.fr

Fransa

 

ibis Citak

dlara.citak66@hotmail.com

bildirilmemis

 

imdat Erciyas

imdat_66@hotmail.com

Almanya

 

Mehmet Sari

gulpinar2006@hotmail.com

Ankara

 

Rahmi yücel

rahmi_66@hotmail.de

Almanya

 

Hidayet Zararsiz

hidayetzararsiz@hotmail.com

Kayseri

 

Ahmet Serefli

serefliahmet@hotmail.fr

Fransa

 

Fehmi Zambak

fehmi zambak@hotmail.com

Özbekistan

 

Dilaver Yücel

dyucel@hotmail.de

Almanya

 

Ceyhun Fakili

ceyhanfb66@hotmail.com

Isparta

 

Ali Citak

simurg_66@hotmail.com

Malatya

 

Rafet Tekin

rafet_tekin@hotmail.com

Cokradan

 

Baris Aktas

ceza_yerliplaka_98@hotmail.com

Sivas

 

Yargic

necip_akdag@hotmail.com

bildirilmemis

 

ilker Kahraman

ilker_k1@hotmail.com

Türkiye

 

Emrah Haberci

yalnizkurtemrah_66@hotmail.com

Kayseri

00905362460071

Sezgin Erdogan

sezgin007@hotmail.com

Hollanda

 

ibrahim Coskun

C06ibrahim@hotmail.com

Schüttorf/Almanya

 

Abdullah Uca

abdullahuca@hotmail.com

Hollanda

 

Üzeyir Yüceer

uzeyir_baba_66@hotmail.com

Kayseri

 

soner avci

soner-avci@hotmail.com

bildirilmemis

 

engin Siddetli

engin.siddetli@hotmail.com

Türkiye

 

Rifat Siddetli

rifat_66@hotmail.fr

Fransa

 

Ayca

ayca_1981@hotmail.de

Türkiye

 

Devrim

devrimbedo@hotmail.com

bildirilmemis

 

Hakan Citak

hakancitak38@hotmail.com

Kayseri

İŞ : 0 352 437 56 48

Volkan Bulduklu

dag_sahini66@hotmail.com

Fahrali

 

Osman Yücel

osi_44@hotmail.de

Almanya

 

Ali

melnikali@hotmail.com

Trabzon

 

Sinan Sari

Sari_sinan@hotmail.com

Hollanda

 

Abdurrahman Uca

a_uca66@hotmai.com

Almanya

 

Utku Uca

gangsta_utku@hotmail.com

Hollanda

 

Hanifi Yüksel

okan123_Yuksel@hotmail.com

Hollanda

 

Sezai Zararsiz

Sezai1985@hotmail.de

Almanya

 

Ekrem Kusadasi

ek66@hotmail.de

Almanya

 

Enes Erciyas

enestr@hotmail.de

Almanya

 

Ufuk Uca

ufukuca@hotmail.com

Hollanda

 

imdat Zanlier

imdat-ilayda-2003@hotmail.com

Kayseri

 

Kenan Sittetli

sittetli_kenan@hotmail.fr

Fransa

 

Seyfullah Erciyas

seyfullah_66@hotmail.de

Almanya

 

Ugur Murat

ugurmurat66@hotmail.com

 

 

Tugay

tugaysencan@hotmail.com

 

 

Sinan Zanlier

sinan-66-38@hotmail.com

Türkiye

 

Cilem

buyulu_gozler10@hotmail.com

 

 

Ayhan Celik

yozgatgsiad@hotmail.com

Türkiye

www.yozgatgsiad.com

ibrahim Cetin

ibrahim_cetinn@hotmail.com

Türkiye

www.huzurfm.com

Hakan Citak

hakancitak38@hotmail.com

Türkiye

 

Hüseyin Yücel

huso.66@hotmail.de

Almanya

 

Yusuf Karaman

yusfu2113@hotmail.com

 

 

Faruk Kahraman

demirel66@hotmail.fr

Fransa

 

Serkan

f.ah.r@hotmail.fr

Fransa

 

Ramazan Cakir

ramazan_41_42@hotmail.com

 

 

Mikail Sittetli

mikos67@hotmail.com

Fransa

 

Ramazan Uca

yakupuca@hotmail.com

 

 

Emin Tuncer

dilome7374@hotmail.fr

Fransa

 

Saffet Murat

smurat66@hotmail.de

Almanya

 

Bekir Zararsiz

bz_66@hotmail.com

Avusturya

 

Mehmet Sari

gulpinar2008@hotmail.com

Ankara

 

Efdal Sari

efdalsari@live.nl

Hollanda

 

Karabey Uca

ilsase@hotmail.com

 

 

Enes Malik

gudik_68@hotmail.com

 

 

Talip Uca

ucatalip@hotmail.com

Hollanda

 

Murat Zambak

muratzambak_06@hotmail.com

 

 

Kazim Avci

derbitanesiiin@hotmail.com

 

 

Ali Duran

capucino66@hotmail.fr

Fransa

0621072783

Savas Sahan

savassahan27@hotmail.com

 

 

Ahmet Olumlu

selcukyuceer66@hotmail.com

Kayseri

 

Mustafa Ciftci

mustafa_661978@hotmail.com

Kayseri

 

Kürsat Merhametli

teoman24@hotmail.de

Almanya

004901781606614

Bedir Akbas

bedir99@hotmail.fr

Fransa

 

Muhammed Akbas

muhammed_akbas@hotmail.de

Almanya

 

Ahmet Cesur

ahmetcesur_38@hotmail.com

Türkiye

 

Cengiz Naneci

cengiz_naneci@hotmail.com

Ankara

 

Fehmi Citak

fehmi_019@hotmail.com

istanbul/Besiktas

 

Olcay Serefli

kaanmetehan@hotmail.fr

Fransa

 

Salih Serefli

beaugoss_66@live.fr

Fransa

 

Besaret Kahraman

donmezolsun_2009@hotmail.com

Ankara

 

Mustafa Ciftci

mustafa_3866@hotmail.com

Kayseri

 

Gökhan Yüksel

yükselmuhammet@hotmail.com

Kayseri

 

Yasemin Zambak

zambak@hotmail.com

 

 

Yusuf Zanlier

zanlier@hotmail.de

Almanya

 

Fatih Uca

f-uca@hotmail.de

Almanya

 

Yuksel Muhammed

yukselmuhammed@hotmail.com

Kayseri

 

Sebahattin Yücel

gurbet_cocugu@hotmail.de

Almanya

 

Adnan Ciftci

66@hotmail.com

Türkiye

 

Beyza Sariz

beyzasariz@hotmail.com

izmir

 

Faruk Olumlu

gulum_yozgat@hotmail.com

Kayseri

 

Sükrü Zanlier

zanlier66@hotmail.com

Avusturya

 

Aydin Zanlier

a.zanlier@hotmail.de

Almanya

 

Bedir Akbas

yavrukurt67@hotmail.fr

Fransa

 

Refik Uca

refikuca@hotmail.com

Hollanda

 

Kalender Zanlier

zanlierkalender@homail.com

Kayseri

 

Dincer Erdogan

dincer.erdogan@hotmail.com

Ankara

 

Ayhan Uca

ayhan1970@hotmail.com

Avusturya

 

Bülent Akil

bülentakil03@hotmail.com

 

 

Mehmet Günes

m.g.66@hotmail.msn.com

Kayseri

 

ibisaga Citak

ibisa1977@hotmail.com

Bursa

 

Mehmet

mehmet_zanlier@hotmail.com

 

 

Mustafa Kahraman

askbahcem@hotmail.de

Almanya

00401738906600

Dincer Zambak

bende_gizliii@hotmail.fr

Kayseri

 

Emrah Murat

emrah-6@hotmail.com

Gülpinar

 

Yusuf

Yusuf_0264@mynet.com

Kayseri

 

Ömer Tasdemir

omer_tasdemir_66@hotmail.com

 

 

Burak Duran

son_osmanli_66@hotmail.de

Berlin

 

Sadullah Aydin

mirac_arda76@hotmail.com

Igdir

 

Devrim Karaca

devrim_karaca@hotmail.com

Avusturya

 

Serkan Siddetli

www.serkan_473@hotmail.com

Türkiye

0542838369

ibis Citak

dilara.citak66@hotmail.com

Avusturya

 

Seyfi

baba_seyfi_6666@hotmail.com

 

 

Sinan Siddetli

sinan_siddetli@hotmail.com

 

 

Yalcin Yüceer

y.yuceer@hotmail.com

 

 

Gökhan Yüksel

kaderimsin_6638@hotmail.com

Kayseri

 

Ümit Aydin

sofu_oglu_66_66@hotmail.com

Almanya

 

Eyüp Zambak

bozgurt-66@hotmail.de

Almanya

 

ismail Coskun

i_s.m.a.i.l@hotmail.com

Kayseri

 

Selahattin Yüksel

afranur66@hotmail.de

Almanya

 

Samet Uca

samet_06_1996@hotmail.com

Ankara

03123671422

ibrahim Sari

ibrahimsari_66@hotmail.com

Ankara

03123175003

Hamza Yigit

kaderimsin_6686@hotmail.com

Kayseri

 

Caner Yigit

kaderimsin_6685@hotmail.com

Kayseri

 

Sinan

guiza_sinan_98@hotmail.com

 

 

Tanju Yigit

bozkurttanju66@hotmail.com

 

 

ismail

devrimçi_gençlik66@hotmail.com

 

 

Tunahan Zanlier

bozkurt6621q@hotmail.com

Kayseri

 

Mehmet Murat

birdost.66@hotmail.com

 

 

Mücahit Zanlier

mu-ba-za@hotmail.com

Ankara

 

Ümit Yigit

umityigit1990@hotmail.com

 

 

Mustafa Yüksel

yuksel_-mustafa@hotmail.com

Kayseri/Yozgat

 

Seyfi

serseri-kalbim_1993@hotmail.com

Ankara

 

Hüseyin Yücel

huseyin-yucel@hotmail.de

Almanya

 

Besaret Kahraman

besaret@hotmail.fr

Fransa

 

Alaettin Zararsiz

azararsiz64@hotmail.com

Ankara

 

Murat Yüksel

worldtour@hotmail.de

Almanya

 

Mustafa Citak

mustafa_citak66@hotmail.com

 

 

Serafettin Akbas

sakbas@blumenbecker.com

Almanya

 

Samed Yüceer

yozgatli_mafia_66@hotmail.de

Almanya

 

Ahmet Citak

ctaka@mynet.com

Kayseri

 

Ahmet Avci

yosun_gozlum_66@hotmail.com

Türkiye

 

Yunus Emre Zambak

yunus.tosun@hotmail.com

Ankara

 

Mustafa Tokgöz

adventude_18@hotmail.com

Konya

 

Mustafa Yüksel

ulkucu_66_66m@hotmail.com

Yozgat

 

Güven Karabulut

karizmatik-delikanli_66@hotmail.com

Ankara

 

H.Emin Karabulut

ta_rih@hotmail.com

Ankara

 

Edip Uca

akrep_3472@windowslive.com

istanbul

 

Sinan Acikgöz

y-sinan-y-66@hotmail.com

Yozgat

 

Bünyamin Kizilkaya

bk_hakan66@hotmail.com

 

 

Duygu Acikgöz

bunlar-kalp@hotmail.com

Ankara

 

Sadrettin Uca

sadrettinuca@hotmail.com

Ankara

 

Kürsat

kuersat-sivas@hotmail.de

Sivas

 

Emrah Tan

emrah68_1905@hotmail.com

 

 

Ahmet Uca

ahmetuca@hotmail.com

Kayseri

 

Adnan Ciftci

adnanciftci66@hotmail.com

Kayseri

 

Mustafa Uca

mustafauca66@hotmail.com

Berlin

 

Halis Duran

halisduran67@hotmail.com

Fransa

 

Fetullah

kalbim_38_66@hotmail.com

Kayseri

 

Bekir Murat

bekirmurat807@hotmail.com

 

 

Emin Zanlier

emin66@live.de

Almanya

 

Güven Kahraman

kahraman_guven@live.de

Almanya/Aachen